eCNC ER32

Úvod Profesionálne CNC Stroje

Profesionálny 3-osí Router na opracovanie dreva, plastov a hliníkových zliatin.
 

Našim poslaním je zlepšovať pracovné prostredie a efektívnosť výroby našim klientom.

eCNC ER32 je stroj určený predovšetkým do malosériovej prevádzky, kde sú počiatočné náklady veľmi dôležité. Tento typ stroja je vybavený 4,5 kW vzduchom chladeným vretenom bez automatickej výmeny nástroja. Pohon zabezpečujú krokové motory.

 

Stroj je postavený na masívnom ocelovom ráme, ktorý zabezpečuje dostatočnú stabilitu rezného procesu. Upínací stôl je vybavený kombináciou T- drázkového systému a vákuového stola o výkone 5,5 kW / 7,5 kW, ktorý zabezpečí rýchle a spoľahlivé upnutie obrobku po celej pracovnej ploche. Pracovný stôl začína pomocným valcom pre nakladanie a vykladanie materiálu.

 

Uplatnenie si nájde najmä pri výrobe nábytku, reklamných bannerov, rámov okien, dverí ale aj formy z mäkkých materiálov pripadne nadrozmerné gravírované obrazy. Či už sa jedná o drevo, plasty, dosky hliníkových zliatín alebo kompozitov, eCNC ER32 si so všetkým hravo poradí.

Parametre triedy strojov eCNC ER32


 

Doplnková Výbava :

 

K stroju je možné priobjednať rôznu doplnkovú výbavu: odsávanie pilín, iný typ vretena, servo motory miesto krokových motorov.

 

Pre upresnenie vašich požiadaviek nás prosím kontaktujte a naši inžinieri odporučia navhodnejšie riešenie pre Vašu aplikáciu.

 

 

Záruka : 

 

 

K strojom poskytujeme štandardne záruku 12 mesiacov na všetky časti stroja, ktoré nepodliehajú opotrebovaniu, resp. 2000 prevádzkových hodín  - podľa toho , ktorý termín nastane skôr.

 

Záručná doba na diely, ktoré podliehaú opotrebovaniu je 6 mesiacov ( ložiská, remene, remenice ... )

 

V záruke je zahrnutá cena náhradných dielov v závislosti od typu stroja .

 

Kontakt :

 

V prípade ak potrebujete poradiť s výberom stroja, neváhajte nás kontaktovať na sales@e-sense.sk.


 

Niektoré Aplikácie :

 


 

 


 

 

 

 


 

 

Copyright 2015 - 2019 © CNC príslušenstvo